20 sierpnia 2022

XXI Niedziela Zwykła C – 21.08.2022

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na serwis kotłów gazowych do ogrzewania naszej świątyni.
  2. Msze święte w tygodniu Dychowie: w środę, piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. W piątek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza święta o godz.18.00. W tym dniu z racji uroczystości nie ma obowiązku postu.
  5. Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory w przyszłą niedzielę o godz.11.00.
  6. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  7. Parafialna dziękczynna pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców do Sanktuarium Maryjnego w Grodowcu, odbędzie się w sobotę 3 września. Są jeszcze wolne miejsca. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii. Gorąco dziękuję ks. Wojciechowi i ks. Łukaszowi za zastępstwo i pomoc w parafii w czasie mojej choroby.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie