25 sierpnia 2018

XXI Niedziela Zwykła B – 26.08.2018 – Uroczystość NMP Częstochowskiej

1. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
  2. Dzisiaj parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony, na mszy świętej o godz.11.00. Zapraszamy delegacje z wieńcami ze wszystkich miejscowości naszej parafii.
  3. W dalszym ciągu trwa remont Katedry w Gorzowie. Kto chciałby wspomóc dzieło odnowienia Katedry może wysłać SMS: KATEDRA pod numer 72052, koszt 2,46 z VAT.
  4. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie: we wtorek o godz.10.00, w środę o godz.18.00, w piątek o godz.16.00 ślubna i sobotę o godz.17.00.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu wyjątkowo w sobotę od godz.16.00 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę 1 września kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętamy o tych, którzy zginęli w obronie Ojczyzny.
  7. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę od godz.9.00.
  8. Obowiązkowe nauki dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego w pierwsze trzy soboty września o godz.18.00 w salce na plebanii. Pierwsza nauka już w najbliższą sobotę.
  9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic różańcowych i adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  10. Gazetka parafialna Jezu Ufam Tobie, ukaże się w niedzielę 9 września.
  11. Rozpoczęcie nowego roku szkolno-katechetycznego w poniedziałek, 3 września mszą świętą o godz. 8.00.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.

Proboszcz Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie