26 sierpnia 2023

XXI Niedziela Zwykła A – 27.08.2023

1. Dzisiaj parafialne dziękczynienie za tegoroczne zbiory na mszy świętej o godz.11.00.
  2. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. W piątek 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. W modlitwie pamiętajmy o wszystkich poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.
  6. Odwiedziny chorych w ich domach na wezwanie chorego lub jego rodziny.
  7. Nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty września w salce na plebanii o godz.18.00.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  9. W przyszłą niedzielę ukaże się wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  10. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  11. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
                                                                                       Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
                                                                                   p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie