26 sierpnia 2017

XXI Niedziela Zwykła A – 27.08.2017

1. Dzisiaj parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony, na mszy świętej o godz.11.00. Zapraszamy delegacje z wieńcami ze wszystkich miejscowości naszej parafii.
  2. Zachęcamy do nabywania cegiełek na odbudowę spalonej wieży naszej gorzowskiej katedry.
  3. Przed nami ostatni tydzień sierpnia, miesiąca modlitwy o trzeźwość.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca.
  5. W piątek 1 września, 78 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się za pomordowanych i poległych w obronie Ojczyzny.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W sobotę odwiedziny chorych w ich domach od godz.9.00.
  8. Obowiązkowe nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych, odbędą się w pierwsze trzy soboty września o godz.18.00 w salce na plebanii. Pierwsza nauka już w przyszłą sobotę.
  9. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych i adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  10. W przyszłą niedzielę ukaże się wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  11. Rozpoczęcie nowego roku szkolno-katechetycznego w poniedziałek, 4 września mszą świętą o godz. 8.00.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie