9 sierpnia 2022

XX Niedziela Zwykła C – 14.08.2022

1. Dzisiaj, w drugą niedzielę sierpnia, tradycyjnie taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Jutro 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W naszej parafii msze święte: w Dychowie o godz.8.00 i 11.00, w Bronkowie o godz.9.30, w Brzózce o godz.12.30. Po wszystkich mszach świętych błogosławieństwo ziół i kwiatów. Taca w tym dniu przeznaczona na pomoc dla najuboższych kościołów w naszej Diecezji.
  3. Msze święte w Dychowie: w piątek o godz.15.00 ślubna i w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna.
  4. W piątek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu ze względu na mszę świętą ślubną.
  5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na serwis kotłów gazowych do ogrzewania naszej świątyni.
  6. Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory w naszej parafii tradycyjnie w ostatnią niedzielę sierpnia, czyli 28 sierpnia o godz.11.00.
  7. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.