14 sierpnia 2021

XX Niedziela Zwykła B – Wniebowzięcie NMP – 15.08.2021

1. Dzisiaj 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Dożynki Diecezjalne w Rokitnie. Po wszystkich mszach świętych poświęcenie ziół i kwiatów.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe naszego kościoła.
  3. W czwartek wyjątkowo adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona dla najuboższych parafii naszej diecezji.
  5. Parafialne dziękczynienie za tegoroczne zbiory w niedzielę, 29 sierpnia o godz.11.00 w kościele w Dychowie.
  6. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanych wakacji i urlopów, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.