18 sierpnia 2018

XX Niedziela Zwykła B – 19.08.2018

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na planowane malowanie kościoła parafialnego.
  2. W dalszym ciągu trwa remont Katedry w Gorzowie. Kto chciałby wspomóc dzieło odnowienia Katedry może wysłać SMS: KATEDRA pod numer 72052, koszt 2,46 z VAT.
  3. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie: we wtorek o godz.10.00, w środę i piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00.
  4. Spotkanie formacyjne Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ we wtorek o godz.19.00 w salce na plebanii.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Za tydzień parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony na mszy świętej o godz.11.00. Zapraszamy delegacje z wieńcami, czy owocami pól i ogrodów ze wszystkich miejscowości naszej parafii.
  7. W najbliższą niedzielę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.
  8. W przyszłą niedzielę doroczna pielgrzymka pszczelarzy do Rokitna.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.

Proboszcz Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie