17 sierpnia 2024

XX Niedziela Zwykła B – 18.08.2024

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU, a w Dychowie zbiórka do puszek na cele remontowe naszej świątyni.
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  3. W sobotę Gminne Dożynki. Uroczyste dziękczynienie Panu Bogu za tegoroczne zbiory rozpoczniemy mszą świętą w naszym kościele w Dychowie o godz.14.30. Po mszy świętej dalsze świętowanie na Stadionie Sportowym w Bobrowicach. Wójt Gminy Wojciech Wąchała serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy. Nasze parafialne dziękczynienie w tym roku połączone z gminnymi dożynkami. Także serdecznie zapraszam.
  4. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie: w środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.14.30 dożynkowa i o godz.17.00 msza święta niedzielna.
  5. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  6. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie