19 sierpnia 2023

XX Niedziela Zwykła A – 20.08.2023

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na serwis kotłów gazowych do ogrzewania naszej świątyni.
  2. W tygodniu msze święte w Dychowie: w środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. W sobotę 26 sierpnia Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Różaniec w intencji naszej Ojczyzny o godz.16.30, a następnie msza święta.
  5. W sobotę, Powiatowo-Gminne Dożynki w Bobrowicach na stadionie sportowym. Rozpoczęcie mszą świętą o godz.15.00.
  6. Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory w naszej parafii w przyszłą niedzielę o godz.11.00.
  7. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
                                                                                       Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
                                                                                       p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie