30 lipca 2022

XVIII Niedziela Zwykła C – 31.07.2022

1. Od poniedziałku, 1 sierpnia rozpoczyna się miesiąc trzeźwości.
  2. W poniedziałek, 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny.
  3. W tym tygodniu msze święte w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00, sobotę o godz.11.00 i o godz.16.00 msza święta ślubna i jednocześnie
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Odwiedziny chorych w ich domach na prośbę chorego lub jego rodziny.
  7. W sobotę, czwarte w tym roku nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca. Różaniec z rozważaniem ze względu na ślub wyjątkowo o godz.10.00 i o godz.11.00 msza święta.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic i adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  9. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  10. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy – 1130 zł.