31 lipca 2021

XVIII Niedziela Zwykła B – 01.08.2021

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. We wszystkich kościołach zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na poszkodowanych w powodziach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. W piątek, 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego.
  6. W najbliższą sobotę, czwarte w tym roku nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca. Różaniec z rozważaniem o godz.16.00, a o godz.17.00 msza święta niedzielna.
  7. Odwiedziny chorych w ich domach tylko na prośbę chorego lub jego rodziny.
  8. W przyszłą niedzielę, taca przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  9. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanych wakacji i urlopów, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.