5 sierpnia 2023

XVIII Niedziela Zwykła A – Przemienienie Pańskie 06.08.2023

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. W tym tygodniu msze święte w Dychowie: w środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. W sobotę nabożeństwo fatimskie. Różaniec o godz.16.30, a po nim msza święta.
  5. Za tydzień zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Instytut Filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.
  6. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  7. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie