5 sierpnia 2017

XVIII Niedziela Zwykła A – 06.08.2017

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. Dzisiaj Święto Przemienienia Pańskiego, oraz pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracje Najświętszego Sakramentu.
  3. Zachęcamy do nabywania cegiełek na odbudowę spalonej wieży naszej gorzowskiej katedry o nominałach: 10, 20, 50, 100 i 200 zł.
  4. Trwa miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej prowadzi miesięczną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji trzeźwości w naszych rodzinach i w naszej ojczyźnie. We wszystkie poniedziałki, wtorki i czwartki o godz.15.00, a w pozostałe dni tygodnia przed wieczorną mszą świętą. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę w tak ważnej intencji.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Nabożeństwo fatimskie w najbliższą sobotę o godz.16,30, serdecznie zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę składamy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie