27 lipca 2019

XVII Niedziela Zwykła C – 28.07.2019

1. Dzisiaj poświęcenie pojazdów mechanicznych po wszystkich mszach świętych. Jak co roku włączamy się w akcję pomocy misjonarzom w zakupie środków transportu. Dlatego tradycyjnie zbiórka do puszek oraz możliwość zakupienia breloczków i zapachów samochodowych z modlitwami do św. Krzysztofa. Wszystkie ofiary przeznaczone na akcję pomocy misjonarzom.
  2. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  3. Msze święte w Dychowie w tym tygodniu w środę i piątek o godz.18.00, w sobotę o godz.9.30 i msza ślubna o godz.16.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W czwartek rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości.
  6. W czwartek 1 sierpnia 75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętamy w modlitwie o obrońcach Ojczyzny.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  8. Odwiedziny chorych w ich domach w piątek od godz.8.30.
  9. W przyszłą sobotę, czwarte w naszej parafii Nabożeństwo I Soboty. Modlitwa różańcowa z rozważaniem o godz.9.30, a o godz.10.00 msza święta. Serdecznie zapraszamy.
  10. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.