Zawsze aktualne wiadomości

23 lipca 2022

XVII Niedziela Zwykła C – 24.07.2022

  1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  2. Jutro wspomnienie świętego Krzysztofa. Dlatego dzisiaj jak co roku modlitwa za kierowców i podróżujących oraz poświęcenie pojazdów po wszystkich mszach świętych, a także przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. W tym tygodniu msza święta w Dychowie tylko w sobotę o godz.17.00 jako msza święta niedzielna.
  4. Od poniedziałku 25 lipca do piątku 29 lipca będę na urlopie. W razie ważnych potrzeb duszpasterskich proszę kontaktować się z sąsiednią parafią w Bobrowicach, telefon: 683913214.
  5. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne