28 lipca 2018

XVII Niedziela Zwykła B – 29.07.2018

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. Dzisiaj po wszystkich mszach świętych, poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa za kierowców. Kierowców oraz wszystkich podróżujących, zachęcamy do ofiar do puszek przeznaczonych na pojazdy mechaniczne dla misjonarzy.
  3. W środę, 1 sierpnia. Tradycyjnie rozpoczynamy w naszej ojczyźnie miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość.W tym dniu przypada 74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy o modlitwie w intencji obrońców Ojczyzny.
  4. W tym tygodniu msze święte w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00, w czwartek o godz.10.00, oraz w sobotę o godz.17.00.
  5. W czwartek, 2 sierpnia, odpust Porcjunkuli – można zyskać odpust zupełny pod zwykłym warunkami: stan łaski uświęcającej, komunia święta i modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  8. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę od godz.9.00 rano.
  9. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie