27 lipca 2024

XVII Niedziela Zwykła B – 28.07.2024

1. Dzisiaj w naszej parafii poświęcenie pojazdów mechanicznych po wszystkich mszach świętych oraz tradycyjnie zbiórka do puszek na zakup pojazdów mechanicznych dla misjonarzy.
  2. W czwartek, 1 sierpnia przypada 80 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny.
  3. W czwartek rozpoczyna się miesiąc trzeźwości i dobrowolnej abstynencji.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Odwiedziny chorych w ich domach na prośbę chorego lub jego rodziny. Serdecznie i gorąco zachęcam do zgłaszania chorych.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  8. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.
                                                                                Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie