24 lipca 2021

XVII Niedziela Zwykła B – 25.07.2021

1. Dzisiaj, 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa. Tradycyjnie poświęcenie pojazdów mechanicznych po wszystkich mszach świętych. Jak co roku włączamy się w akcję pomocy misjonarzom w zakupie środków transportu składając swoje ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła.
  2. Dzisiaj dzień imienin ks. Krzysztofa Marcinkowskiego, pochodzącego z naszej parafii. Życzymy Mu obfitości Bożych łask i opieki św. Patrona.
  3. Od poniedziałku do piątku będę na urlopie. W przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, telefon kontaktowy:
  4. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.00 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. We wszystkich kościołach zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. W przyszłą niedzielę, zbiórka do puszek na poszkodowanych w powodziach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.
  7. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanych wakacji i urlopów, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.