29 lipca 2017

XVII Niedziela Zwykła A – 30.07.2017

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. Dzisiaj poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa za kierowców po wszystkich mszach świętych. Wszystkich zachęcamy do ofiar do puszek przeznaczonych na pojazdy mechaniczne dla misjonarzy.
  3. Zachęcamy również do nabywania cegiełek na odbudowę spalonej wieży naszej gorzowskiej katedry o nominałach: 10, 20, 50, 100 i 200 zł.
  4. Spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa we wtorek o godz.18.00 w salce na plebanii.
  5. We wtorek, 1 sierpnia. Tradycyjnie rozpoczynamy w naszej ojczyźnie miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość.W tym dniu także przypada 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy o modlitwie za obrońców Ojczyzny.
  6. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. podobnie jak w ubiegłych latach, od wtorku 1 sierpnia podejmuje miesięczną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji trzeźwości. We wszystkie poniedziałki, wtorki i czwartki modlitwa o godz.15.00 w kościele, a w pozostałe dni tygodnia przed wieczorną mszą świętą. Serdecznie zapraszamy.
  7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  9. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę od godz.9.00 rano.
  10. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie