21 lipca 2018

XVI Niedziela Zwykła B – 22.07.2018

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. Dzisiaj Uroczystość Odpustu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Bronkowie o godz.12.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian.
  3. Z racji odpustu w Bronkowie, msza święta w Brzózce dzisiaj o godz.9.30.
  4. W tym tygodniu msze święte w Dychowie we wtorek i czwartek o godz.10.00, w środę i piątek o godz.18.00, oraz w sobotę o godz.13.00 i 17.00.
  5. W środę 25 lipca, w liturgii wspominamy św. Jakuba oraz św. Krzysztofa, patrona naszego ks. Krzysztofa Marcinkowskiego, o którym będziemy pamiętać w modlitwie.
  6. W czwartek 26 lipca, wspomnienie w liturgii Rodziców NMP, Świętych Joachima i Anny. Święta Anna to Patronka naszej Pani Organistki, składamy Jej najserdeczniejsze życzenia i pamiętamy w modlitwie.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  8. W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa za kierowców po wszystkich mszach świętych. Kierowców oraz wszystkich podróżujących, zachęcamy do ofiar do puszek przeznaczonych na pojazdy mechaniczne dla misjonarzy.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie