17 lipca 2021

XVI Niedziela Zwykła B – 18.07.2021

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe naszego kościoła.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. Za tydzień, 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa. Tradycyjnie poświęcenie pojazdów mechanicznych po wszystkich mszach świętych. Jak co roku włączamy się w akcję pomocy misjonarzom w zakupie środków transportu. Dlatego w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek. Od dzisiaj do przyszłej niedzieli możemy nabywać breloczki i małe różańce wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła w Dychowie. Wszystkie ofiary przeznaczone są na akcję pomocy misjonarzom.
  5. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni i parafii.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanych wakacji i urlopów, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.