22 lipca 2017

XVI Niedziela Zwykła A – 23.07.2017

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. W tym tygodniu msze święte w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00, oraz w sobotę o godz.17.00
  3. Zachęcamy do nabywania cegiełek na odbudowę spalonej wieży naszej gorzowskiej katedry o nominałach: 10, 20, 50, 100 i 200 zł.
  4. W środę 26 lipca, wspomnienie w liturgii Rodziców NMP, Świętych Joachima i Anny.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwa za kierowców po wszystkich mszach świętych. Kierowców zachęcamy do ofiar do puszek przeznaczonych na pojazdy mechaniczne dla misjonarzy.
  7. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii oraz za ofiary składane w ubiegłą niedzielę na planowane malowanie naszej świątyni.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie