5 lipca 2016

XV Niedziela Zwykła C – 10.07.2016

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej.
  2. W środę, 13 lipca przypada kolejny Dzień Fatimski. W Dychowie tradycyjnie nabożeństwo fatimskie o godz.17.30, a następnie msza święta.
  3. W tym tygodniu msze święte w Dychowie: w środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę ślubna o godz.16.00.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata, z okazją do spowiedzi świętej.
  5. W czasie wakacji nie ma mszy świętej na Kołatce. Wczasowiczów i turystów zapraszamy na msze święte w Bronkowie i w Dychowie.
  6. Za tydzień, Uroczystość Odpustu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Bronkowie o godz.12.30.
  7. Z racji odpustu w Bronkowie, msza święta w Brzózce będzie o godz.9.30.
  8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, taca w Dychowie przeznaczona na realizację inwestycji ogrzewania kościoła.
  9. W przyszłą niedzielę, Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  10. Do wtorku 12 lipca będę przebywał na urlopie. Dlatego w przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, 683913214.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie