7 lipca 2018

XV Niedziela Zwykła B – 15.07.2018

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej.
  2. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich a taca w Dychowie przeznaczona na planowane malowanie kościoła.
  3. Do 21 lipca ksiądz proboszcz przebywa na urlopie. Z tej racji nie ma mszy świętych w tygodniu. W przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, 683913214.
  4. Uroczystość Odpustu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Bronkowie za tydzień, 22 lipca o godz.12.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian.
  5. Z racji odpustu w Bronkowie, w przyszłą niedzielę msza święta w Brzózce o godz.9.30.
  6. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Ks. Marek Kowal Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie