10 lipca 2021

XV Niedziela Zwykła B – 11.07.2021

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. We wtorek, 13 lipca kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo różańcowe o godz.17.30 a po nim msza święta.
  3. W piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej, Patronki kościoła w Bronkowie. Msza odpustowa w niedzielę o godz.9.30.
  4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona cele remontowe naszego kościoła.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni i parafii.
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanych wakacji i urlopów, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.