9 lipca 2023

XV Niedziela Zwykła A – 16.07.2023

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich a taca w Dychowie przeznaczona na zimowe ogrzewanie naszej świątyni.
  3. Do czwartku, 20 lipca ks. Proboszcz przebywa na urlopie. W przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, telefon kontaktowy: 683913214.
  4. W tym tygodniu msze święte w Dychowie w piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Za tydzień poświęcenie pojazdów mechanicznych po wszystkich mszach świętych.
  7. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.