15 lipca 2017

XV Niedziela Zwykła A – 16.07.2017

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. Dzisiaj,Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie w całości przeznaczona na planowane malowanie kościoła.
  3. Dzisiaj Uroczystość Odpustu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Bronkowie o godz.12.30.
  4. Od dzisiaj można nabyć, zapowiadane w liście pasterskim ks. Biskupa Tadeusza, cegiełki na odbudowę spalonej wieży naszej gorzowskiej katedry o nominałach: 10, 20, 50, 100 i 200 zł.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie