Zawsze aktualne wiadomości

6 sierpnia 2022

XIX Niedziela Zwykła C – 07.08.2022

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic i adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. W tym tygodniu msze święte w Dychowie w środę o godz.10.00, piątek o godz.18.00, w sobotę o godz.17.00.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. W sobotę, 13 sierpnia kolejny dzień fatimski. Różaniec o godz.16.30, a po nim niedzielna msza święta.
  5. W sobotę ks. Kanonik Adrian Put, kapłan naszej diecezji otrzyma święcenia biskupie. Uroczystość w zielonogórskiej konkatedrze o godz.12.00 pod przewodnictwem nuncjusza apostolskiego w Polsce. Transmisja w telewizji TVP3 Gorzów. Pamiętajmy o modlitwie w intencji nowego biskupa naszej diecezji.
  6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.
  7. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii. Wszystkim Parafianom pięknie dziękuję za modlitwę, życzenia i prezenty z okazji moich urodzin, których nie mogłem normalnie świętować z powodu choroby.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie

 

Ogłoszenia parafialne