6 sierpnia 2016

XIX Niedziela Zwykła C – 07.08.2016

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  3. Trwa miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej prowadzi miesięczną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji trzeźwości w naszych rodzinach i w naszej ojczyźnie. We wszystkie poniedziałki, wtorki i czwartki o godz.15.00, a w pozostałe dni tygodnia przed wieczorną mszą świętą. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę w tak ważnej intencji.
  4. W tym tygodniu msze święte w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00, oraz w sobotę msze święte ślubne o godz.14.30 i 16.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę, 13 sierpnia kolejny dzień fatimski. Ze względu na dwie msze święte ślubne, różaniec fatimski o godz.17.30. Serdecznie zapraszamy.
  7. W niedzielę 14 sierpnia, wspomnienie świętego Maksymiliana Kolbe, Patrona Polskich Energetyków.
  8. W przyszłą niedzielę składamy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Instytut Filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.
  9. W czasie wakacji nie ma mszy świętej na Kołatce. Wczasowiczów i turystów zapraszamy na msze święte w Bronkowie i w Dychowie.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie