7 sierpnia 2021

XIX Niedziela Zwykła B – 08.08.2021

1. Dzisiaj taca przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  2. W piątek, 13 sierpnia kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo różańcowe w ramach adoracji o godz.17.30.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. W przyszłą niedzielę, 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Dożynki Diecezjalne w Rokitnie. Po wszystkich mszach świętych poświęcenie ziół i kwiatów.
  5. W sobotę, 14 sierpnia wspomnienie liturgiczne św. Maksymiliana Kolbego, Patrona Energetyków. Apel Jasnogórski i modlitwa za wszystkich pracowników Elektrowni w sobotę o godz.21.00 przy Kaplicy Matki Bożej. Serdecznie zapraszam.
  6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas, będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe naszego kościoła.
  7. Parafialne dziękczynienie za tegoroczne zbiory w niedzielę, 29 sierpnia o godz.11.00 w kościele w Dychowie.
  8. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanych wakacji i urlopów, dobrego zdrowia i błogosławionego tygodnia.