Zawsze aktualne wiadomości

5 lipca 2019

XIV Niedziela Zwykła C – 07.07.2019

  1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic żywego różańca.
  3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  4. W sobotę 13 lipca przypada kolejny dzień fatimski. Tradycyjnie w naszej parafii nabożeństwo różańcowe o godz.16.30 a następnie msza święta o godz.17.00.
  5. Od 8 do 18 lipca będę przebywał na urlopie. W sobotę i niedzielę zastępować mnie będzie ks. Łukasz Mielnik. W przypadku ważnych spraw duszpasterskich proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, 683913214.
  6. Odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Bronkowie odbędzie się w niedzielę 21 lipca o godz.9.30.
  7. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
 

 

Ogłoszenia parafialne