2 lipca 2022

XIV Niedziela Zwykła C – 03.07.2022

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu ufam Tobie, podwójny numer na lipiec i sierpień.
  3. Dzisiaj, jak każdego roku, zbiórka do puszek na tak zwane Świętopietrze, czyli na potrzeby papieża.
  4. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  5. W tym tygodniu msza święta tylko w sobotę o godz.17.00.
  6. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  7. Od poniedziałku 4 lipca do piątku 8 lipca będę na urlopie. W razie ważnych potrzeb duszpasterskich proszę kontaktować się z sąsiednią parafią w Bobrowicach, telefon: 683913214
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.