7 lipca 2018

XIV Niedziela Zwykła B – 08.07.2018

1. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej.
  2. W poniedziałek o godz.13.00 na cmentarzu komunalnym w Krośnie Odrzańskim msza święta a następnie pogrzeb śp. Eugeniusza Smoleńskiego.
  3. W piątek 13 lipca, kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele o godz.16.00, a po nim msza święta.
  4. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich a taca w Dychowie przeznaczona na planowane malowanie kościoła.
  5. Od poniedziałku 9 lipca do 21 lipca będę przebywał na urlopie.       W niedzielę zastępować mnie będzie ks. kan. Andrzej Sapiecha.                              W przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, 683913214.
  6. Uroczystość odpustu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Bronkowie świętować będziemy w niedzielę 22 lipca o godz.12.30.
  7. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie