6 lipca 2024

XIV Niedziela Zwykła B – 07.07.2024

1. Trwają wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu.
  3. Dzisiaj, 7 lipca liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Rodziny Ulmów. W naszym kościele mamy ich relikwie. W czasie adoracji będziemy modlić się przez ich wstawiennictwo za wszystkie rodziny.
  4. W sobotę, 13 lipca przypada kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo różańcowe o godz.16.30, a następnie niedzielna msza święta.
  5. Od 8 do 19 lipca będę przebywał na urlopie. W sobotę i niedzielę będzie mnie zastępował ks. Tomasz Duszczak z Nowej Soli. W przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, telefon kontaktowy: 683913214. Biuro parafialne w tym okresie będzie nieczynne.
  6. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie