3 lipca 2021

XIV Niedziela Zwykła B – 04.07.2021

1. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca we wszystkich kościołach. W Dychowie o godz.8.00.
  3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolna ofiarę wakacyjny numer gazetki parafialnej, podwójny numer na lipiec i sierpień.
  4. Dzisiaj zbiórka do puszek na tak zwane Świętopietrze, czyli na potrzeby papieża.
  5. Od poniedziałku do piątku będę na urlopie. W przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, telefon kontaktowy: 683913214
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni i parafii.