4 lipca 2020

XIV Niedziela Zwykła A – 05.07.2020

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na wypoczynek, miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  4. Przypominam, że w czasie mszy świętej i nabożeństw w kościele obowiązkowo zasłaniamy usta i nos. Na zewnątrz kościoła nie ma takiego obowiązku.
  5. W tygodniu msze święte tylko w Dychowie: w środę i piątek o godz.18.00, w czwartek o godz.10.00 i w sobotę msza święta niedzielna o godz.17.00.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W naszej parafii powstała inicjatywa założenia Róży Różańcowej rodziców w celu modlitwy za dzieci. Serdecznie zapraszamy chętnych. Zgłaszać się można do zakrystii oraz do Pani Katechetki Honoraty Łabędzkiej i Pani Agaty Aleksandrowicz.
  8. Dziękuję za ofiary składane na Seminarium Duchowne, w kopertach rozdanych na kolędzie.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.