25 czerwca 2022

XIII Niedziela Zwykła C – 26.06.2022

1. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na wypoczynek, miały możliwość uczestniczenia we mszy świętej niedzielnej. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  2. W środę, 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  3. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie we wtorek, środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W najbliższą sobotę, trzecie w tym roku nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca. Różaniec z rozważaniem o godz.16.00, a o godz.17.00 msza święta niedzielna.
  7. Odwiedziny chorych na prośbę chorego lub jego rodziny. Zachęcam do zapisywania się na stałe, comiesięczne odwiedziny.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. W przyszłą niedzielę ukaże się wakacyjny numer gazetki parafialnej, podwójny numer na lipiec i sierpień.
  10. Za tydzień, jak każdego roku, zbiórka do puszek na tak zwane Świętopietrze, czyli na potrzeby papieża.
  11. Biuro parafialne w czasie wakacji czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  12. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.