30 czerwca 2018

XIII Niedziela Zwykła B – 01.07.2018

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na tzw. Świętopietrze. Raz w roku z racji uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła składamy ofiary na potrzeby Papieża i Watykanu
  4. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Odwiedziny chorych w ich domach w najbliższą sobotę od godz. 9.00 .
  8. W czasie wakacji nie będzie mszy świętej na Kołatce. Wczasowiczów i turystów zapraszamy na msze święte w Bronkowie i w Dychowie.
  9. Od poniedziałku 9 lipca do 21 lipca będę przebywał na urlopie. Dlatego wszelkie spawy kancelaryjne i duszpasterskie proszę załatwiać w najbliższym tygodniu do soboty włącznie.
  10. Uroczystość odpustu ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Bronkowie świętować będziemy w niedzielę 22 lipca o godz.12.30.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie