1 lipca 2023

XIII Niedziela Zwykła A – 02.07.2023

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na tzw. Świętopietrze, czyli na potrzeby papieża i urzędów watykańskich.
  4. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00, w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do godz.18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Odwiedziny chorych w ich domach na prośbę chorego lub jego rodziny.
  8. Nabożeństwo fatimskie wyjątkowo w najbliższą sobotę. Różaniec o godz.16.30 a następnie msza święta.
  9. W przyszłą niedzielę odpust w Bronkowie ku czci MB Szkaplerznej. Msza święta o godz.9.30.
  10. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  11. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie