1 lipca 2017

XIII Niedziela Zwykła A – 02.07.2017

1. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  3. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  4. W czasie wakacji nie będzie mszy świętej na Kołatce. Wczasowiczów i turystów zapraszamy na msze święte w Bronkowie i w Dychowie.
  5. Od wtorku 4 lipca do 13 lipca będę przebywał na urlopie. W niedzielę zastępować mnie będzie ks. Łukasz Mielnik. W przypadku ważnych spraw duszpasterskich, proszę zgłaszać się do sąsiedniej parafii w Bobrowicach, 683913214.
  6. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie