23 czerwca 2018

XII Niedziela Zwykła B – 24.06.2018

1. Dzisiaj Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
  2. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej.
  3. W środę 27 czerwca wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza święta w Dychowie o godz.18.00.
  4. W piątek 29 czerwca, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej. W trakcie adoracji o godz.17.45, nabożeństwo czerwcowe. Po nabożeństwie msza święta.
  6. W czasie wakacji nie będzie mszy świętej na Kołatce. Wczasowiczów i turystów zapraszamy na msze święte w Bronkowie i w Dychowie.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Świętopietrze. Raz w roku z racji uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła składamy ofiary na potrzeby Papieża.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych adoracje Najświętszego Sakramentu oraz zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  9. W przyszłą niedzielę ukaże się lipcowy, wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie