24 czerwca 2023

XII Niedziela Zwykła A – 25.06.2023

1. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na wypoczynek, miały możliwość uczestniczenia we mszy świętej niedzielnej. Przypominamy także o odpowiednim, godnym stroju w każdym kościele i we wszystkich miejscach kultu religijnego.
  2. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie we wtorek, środę, piątek wyjątkowo o godz.17.00, w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna. W Bronkowie w czwartek także wyjątkowo o godz.17.00.
  3. We wtorek wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek 29 czerwca, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  5. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, po mszach świętych wieczornych, w piątek w ramach adoracji.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu także wyjątkowo od godz.16.30 do godz.17.00.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  8. W przyszłą niedzielę ukaże się wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  9. Za tydzień zbiórka do puszek na tzw. Świętopietrze, czyli na potrzeby papieża i urzędów watykańskich.
  10. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  11. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie