24 czerwca 2017

XII Niedziela Zwykła A – 25.06.2017

1. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Pamiętajmy o niedzielnej mszy świętej i codziennej modlitwie. Zadbajmy, aby dzieci udające się na obozy i kolonie miały zapewnione uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na tzw. Świętopietrze, czyli na potrzeby papieża.
  3. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu: w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz.18.00, które prowadzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, a w pozostałe dni po mszy świętej wieczornej.
  4. W czwartek 29 czerwca Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta w Bronkowie o godz.18.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej. W trakcie adoracji o godz.17.45, ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
  6. Odwiedziny chorych w sobotę od godziny 8.30.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic i adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  8. Za tydzień ukaże się wakacyjny numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  9. W czasie wakacji nie będzie mszy świętej na Kołatce. Wczasowiczów i turystów zapraszamy na msze święte w Bronkowie i w Dychowie.
  10. Od 4 lipca będę przebywał na urlopie. Wszelkie sprawy duszpasterskie i biurowe proszę załatwiać w najbliższym tygodniu po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie