20 czerwca 2020

XII Niedziela Zwykła A – 21.06.2020

1. Przypominam, że w czasie mszy świętej i nabożeństw w kościele obowiązkowo zasłaniamy usta i nos. Na zewnątrz kościoła nie ma takiego obowiązku.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na malowanie naszej świątyni.
  3. We wtorek 23 czerwca, przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie. Msza święta za wszystkich ojców o godz.18.00 w Dychowie. Serdecznie zapraszam.
  4. W środę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
  5. Spowiedź i nabożeństwa dziękczynne dla dzieci na zakończenie roku szkolnego w następującym porządku: we wtorek klasa IV o godz.10.00 i klasa V o godz.11.00, w środę klasa VI o godz.10.00 i klasa VII o godz.11.00. Bardzo proszę rodziców o pomoc, aby wszystkie dzieci mogły dojść czy dojechać na wyznaczone godziny.
  6. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach świętych.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu wyjątkowo od godz.9.30 do 10.30 z okazją do spowiedzi świętej. W trakcie adoracji nabożeństwo czerwcowe.
  8. W najbliższy piątek, młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania w Parafii św. Jadwigi w Krośnie Odrzańskim o godz.17.00.
  9. Spowiedź dla dzieci klasy III i ich rodzin w sobotę o godz.9.30.
  10. W przyszłą niedzielę o godz.11.00, dzieci klasy trzeciej przyjmą I Komunię świętą. Bardzo proszę aby osoby nie związane z uroczystością I komunii zaplanowały uczestnictwo we mszy świętej o godz.8.00 lub w sobotę o godz.17.00 oraz na filiach. Msza święta o godz.11.00 ze względu na bezpieczeństwo sanitarne, zaplanowana jest tylko dla dzieci i ich najbliższej rodziny.
  11. Kurs przedmałżeński w Parafii w Bytnicy już od jutra 22 do 27 czerwca. Spotkania codziennie o godz.19.00 w kościele parafialnym w Bytnicy.
  12. Dziękuję za ofiary składane na Seminarium Duchowne, w kopertach rozdanych na kolędzie.
  13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.