15 czerwca 2024

XI Niedziela Zwykła B – 16.06.2024

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU a przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na cele remontowe naszego kościoła. W tym tygodniu zostaną zamontowane dwa duże okna uszczelniające witraże na ścianie wejściowej kościoła oraz naprawa zniszczonej elewacji także na ścianie wejściowej.
  2. Dzisiaj przypada rocznica sakry biskupiej Bp. Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w modlitwie.
  3. We wtorek, 18 czerwca Uroczystość NMP z Rokitna, głównej Patronki naszej diecezji, msza święta w Dychowie o godz.18.00.
  4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach świętych wieczornych.
  5. W piątek 21 czerwca, zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji. Msza święta dziękczynna za mijający rok szkolny o godz.8.00. Zapraszam serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do godz.18.00. W trakcie adoracji nabożeństwo czerwcowe.
  7. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie