17 czerwca 2023

XI Niedziela Zwykła A – 2023 – Najświętszej Maryi Panny z Rokitna

1. Dzisiaj w naszej Diecezji Uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Rokitna.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU a taca w Dychowie przeznaczona na zimowe ogrzewanie kościoła.
  3. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę, piątek wyjątkowo o godz.17.00, w sobotę o godz.11.00 i 17.00. W Bronkowie w czwartek także wyjątkowo o godz.17.00.
  4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, po mszach świętych wieczornych, w piątek w ramach adoracji a w sobotę i niedzielę 15 min przed mszami świętymi.
  5. W piątek 23 czerwca, zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji. Msza święta dziękczynna za mijający rok szkolny o godz.8.00. Zapraszam serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców. W tym dniu pamiętamy w modlitwie o naszch ojcach z okazji Dnia Ojca.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu także wyjątkowo od godz.16.30 do godz.17.00. W trakcie adoracji nabożeństwo czerwcowe
  7. W sobotę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
  8. Kurs przedmałżeński w parafii Bytnica od 19 do 24 czerwca. Nauki codziennie o godz.19.00 w kościele w Bytnicy.
  9. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  10. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie