17 czerwca 2017

XI Niedziela Zwykła – 18.06.2017

1. Dzisiaj w naszej diecezji Uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Rokitna.
  2. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie w całości przeznaczona na planowane malowanie kościoła.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj w Brzózce procesja do czterech ołtarzy po mszy o godz.12.30, a w Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  5. Msze święte z procesją w Dychowie: od poniedziałku do środy o 18.00, a w czwartek o godz.16.30. W czwartek poświęcenie wianków. Zachęcam dziewczynki, które sypią kwiatki, aby wytrwały do czwartku. Na msze święte i procesje  zapraszam wszystkich parafian.
  6. Spotkanie kandydatów na ministrantów we wtorek o godz.17.00 w kościele.
  7. Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie dla młodzieży klasy II gimnazjum we wtorek po mszy świętej w kościele. Rozpoczęcie spotkania mszą świętą o godz.18.00.
  8. W piątek 23 czerwca, zakończenie roku szkolno-katechetycznego. Msza święta dziękczynna o godz.8.00.
  9. W przyszły piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. w Dychowie o godz.18.00. W tym dniu, z racji uroczystości, jesteśmy zwolnieni z postu.
  10. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej. W trakcie adoracji o godz.17.45, nabożeństwo czerwcowe i akt oddania całej parafii Sercu Jezusowemu.
  11. W sobotę Uroczystość Narodzenia Świętego Jan Chrzciciela.
  12. W czasie wakacji nie będzie mszy świętej na Kołatce. Wczasowiczów i turystów zapraszamy na msze święte w Bronkowie i w Dychowie.
  13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie