4 czerwca 2016

X Niedziela Zwykła C – 05.06.2016

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracje Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj w całej Ojczyźnie zbiórka do puszek na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Msze święte w tym tygodniu w Dychowie: w poniedziałek, środę, piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00.
  4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach świętych wieczornych. W pozostałe dni nabożeństwo czerwcowe o godz.18.00, które prowadzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.
  5. Spotkanie formacyjne Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa we wtorek o godz.18.30 w salce na plebanii.
  6. Spotkanie dla młodzieży klasy II gimnazjum przed sakramentem bierzmowania w środę o godz.19.00 w salce na plebanii.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej. W trakcie adoracji o godz.17.45, nabożeństwo czerwcowe.
  8. W sobotę, Diecezjalna Pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych oraz Pracowników Służby Zdrowia do Rokitna.
  9. W przyszłą niedzielę, w całej Ojczyźnie zbiórka do puszek Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  10. Za tydzień, ukaże się 50 – jubileuszowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie. Gratulujemy i serdecznie dziękujemy dla Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej za systematyczną, bezinteresowną i ofiarną pracę dla dobra wspólnoty parafialnej.
  11. W czasie wakacji nie będzie mszy świętej na Kołatce. Wczasowiczów i turystów zapraszamy na msze święte w Bronkowie i w Dychowie.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie