9 czerwca 2018

X Niedziela Zwykła B – 10.06.2018

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Kurs przedmałżeński w Bytnicy, od jutra 11 czerwca do soboty 16 czerwca włącznie o godz.19.00 w kościele parafialnym w Bytnicy.
  3. Spotkanie kandydatów na ministrantów we wtorek o godz.17.00 w kościele.
  4. W środę 13 czerwca, kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo fatimskie o godz.17.30 a następnie msza święta. Na nabożeństwo i mszę świętą oraz ostatnie przedwakacyjne spotkanie zapraszam młodzież klasy siódmej i klasy drugiej gimnazjum z indeksami.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej. W trakcie adoracji o godz.17.45, nabożeństwo czerwcowe.
  6. W sobotę ostatnia nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz.18.00 w salce na plebanii. Kolejna seria nauk odbędzie się w trzy kolejne soboty września.
  7. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie w całości przeznaczona na planowane malowanie kościoła.
  8. Parafia św. Jadwigi w Krośnie Odrzańskim, organizuje wyjazd pielgrzymkowy na uroczystości odpustowe do Rokitna w przyszłą niedzielę 17 czerwca. Koszt pielgrzymki 25 zł. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisywania się w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie