8 czerwca 2024

X Niedziela Zwykła B – 09.06.2024

1. Dzisiaj, w II niedzielę czerwca zbiórka do puszek na KUL i Instytut Teologiczno-Filozoficzny w Zielonej Górze.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć czerwcowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Kurs przedmałżeński w parafii Bytnica od jutra, 10 do 15 czerwca. Nauki codziennie o godz.19.00 w kościele w Bytnicy.
  4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach świętych wieczornych.
  5. W czwartek, 13 czerwca w Dychowie nabożeństwo fatimskie. Różaniec o godz.17.30 i następnie msza święta.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do godz.18.00. W trakcie adoracji nabożeństwo czerwcowe.
  7. Piknik Charytatywny w Bobrowicach w sobotę od godz.15.00 na Stadionie Sportowym. Wiele atrakcji, z których dochód przeznaczony jest na pogorzelców z Bobrowic i Bronkowa.
  8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od GWU a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe naszego kościoła.
  9. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie